КIРОВОГРАДСЬКИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ ТЕХНIЧНИЙ УНIВЕРСИТЕТ


 
Слово ректора!
Абітурієнту
Факультети
Наука
Освіта
Студенту


Слово ректора
Структура
Ректорат
Iсторiя
Реквiзити
Спiвробiтництво
Вчена рада
План-схема КНТУ
Новини
Карта сайту


ДОРОГІ ДРУЗІ!

Запрошую Вас ознайомитися з одним із провідних вищих навчальних закладів центральної України - Кіровоградським національним технічним університетом, - його минулим, сьогоденням і майбутнім.
Зараз на семи факультетах і в технікумі університету навчається більше семи тисяч студентів за 30 спеціальностями та спеціалізаціями.
Фундаментальна, професійна та гуманітарна підготовка спеціалістів забезпечується високим рівнем науково-педагогічного потенціалу університету. Успішно функціонують аспірантура, докторантура, спеціалізовані ради з захисту дисертацій.
В університеті діє вся необхідна інфраструктура для навчання, побуту і відпочинку студентів: гуртожитки, їдальні, кафе, лікувальні заклади, база відпочинку тощо. Є всі можливості розвивати свій талант любителям спорту та мистецтва.
Ми пишаємося нашими випускниками, які працюють не тільки в усіх областях України, а ще й в 65 країнах всього світу. Серед них губернатори і народні депутати, академіки і доктори наук, генерали й дипломати, керівники промислових і аграрних об'єднань, банкіри та бізнесмени.
Університет активно інтегрується в світову освітянську систему, розвиваються міжнародні зв'язки - студенти, аспіранти і викладачі проходять практику і стажуються за кордоном, беруть участь у міжнародних програмах і конференціях.
Запрошуємо Вас до навчання та співпраці.

З повагою та найкращими побажаннями
Ректор Кіровоградського національного технічного університету,
голова наглядової ради, доктор технічних наук, професор,
академік Інженерної академії України,
Заслужений діяч науки і техніки України,
голова ради ректорів Кіровоградської області
Михайло Черновол

 


вгору


Copyright © 2004-2020 IОЦ. e-mail: