КIРОВОГРАДСЬКИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ ТЕХНIЧНИЙ УНIВЕРСИТЕТ


 
Слово ректора
Освiта
Факультети
Наука
Абiтурiєнту
Студенту


Гуртожитки
Студентський клуб
Профком студентiв
Виховна робота
Спортивний табiр
Спорт
Гостьова книга
Форум
Чат
Новини
Карта сайту


СТУДЕНТСЬКИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ

В університеті активно діє студентський профспілковий комітет.

Його діяльність різнобічна. Для студентів, яким потрібне лікування, сиротам, напівсиротам, інвалідам, студентам, що мають дітей, один раз на рік надається матеріальна допомога.

Студентський профком університету займається організацією культурно-масових заходів. Так, кожного року більше 400 студентів виїжджають до різних міст для ознайомлення з історією та участі у знаменних датах. Нашим студентам дуже подобається "Софіївський парк" у м.Умані. Любителям футболу надається можливість з'їздити на матчі у м.Київ, відвідати на 1 квітня "Юморину" у м. Одеса.

Надаються путівки для оздоровлення в спортивно-оздоровчих таборах на березі Чорного моря, в період зимових канікул - відпочинок в мальовничому містечку "Яремча" івано-франківської області. На протязі навчального року студенти лікуються в санаторії-профілакторії університету, який знаходиться на території студмістечка в гуртожитку № 1. Улітку є можливість подихати лісовим повітрям у Світловодському спортивно-оздоровчому таборі "Сосновий гай" КНТУ на березі Дніпра.

Між студентами які проживають в гуртожитках проводяться культурно-масові та спортивні змагання. Оспорюють першість з футболу, баскетболу, волейболу, шахам кожний з чотирьох гуртожитків. Колективи гуртожитків щорічно приймають участь в конкурсах на кращий гуртожиток.

^
вгору


Copyright c 2004 IОЦ. e-mail: