КIРОВОГРАДСЬКИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ ТЕХНIЧНИЙ УНIВЕРСИТЕТ


 
Слово ректора!
Абітурієнту
Факультети
Наука
Освіта
Студенту


Новини
Карта сайту
Користувачу


КОРИСТУВАЧУ ІНТЕРНЕТ КНТУ

ПОПОВНЕННЯ РАХУНКУ


СТАТИСТИКА

Інструкція доступу до Internet


1. Для отримання права доступу до Internet необхідно зареєструватися, тобто отримати логічне ім'я та пароль. Реєстрацію проводять адміністратори загальноуніверситетської мережі /ІОЦ, кімн.№14/. Ті особи, що зареєструвалися мають дійсну можливість виходу до Internet, всі інші можуть користуватися лише локальними ресурсами мережі (kdtu.kr.ua, stg.kdtu.kr.ua, mail.kdtu.kr.ua та інші, що знаходяться на сервері університету ).

2. Згідно наказу від 28.03.2005р. №65-05 "Про доступ до Internet"

  1.1. До 1 квітня 2005 року впровадити наступний порядок надання авторизованого доступу до Internet через загально університетську комп'ютерну мережу:

  • безкоштовно - в межах встановленого для кожного співробітника і студента університету обсягу обміну інформації (в мегабайтах), який щомісячно поновлюється (без накопичення);
  • з оплатою кожного наступного Мбайту прийнятої та переданої понад встановлений ліміт інформації.

  1.2. Забезпечити авторизовану реєстрацію користувачів Internet університету.

  1.3. Організувати виготовлення та реалізацію через ксероцентри РВЛ "Карток оплати за Internet".

  1.4. Впровадити електронну систему обліку обміну інформації через Internet по кожному користувачу.

3. Після отримання логічного імені та паролю для початку роботи в интернеті необхідно запустити програму-авторизатор (inetaccess.exe), ярлик якої знаходиться на робочому столі. Якщо на вашому комп'ютері ця програма відсутня, то звертайтесь до локального адміністратора.

Після запуску програми необхідно ввести ім'я, пароль та натиснути кнопку "Подключиться", що дає можливість безпосередньо переходити до роботи в інтернеті. По закінченні роботи необхідно завершити сеанс натисненням кнопки "Отключиться" в програмі-авторизаторі, щоб унеможливити використання вашого логічного імені та паролю іншими особами.

4. Для отримання доступу необхідно: сплатити один раз на рік 12 грн. в ксероцентрі N1 або N2 і зареєструватися або перереєструватися в кімнаті N14 ІОЦ.

В межах доступу кожен користувач має право: на приватну адресу електронної пошти; безкоштовний доступ до Internet в обсязі 50 Мбайт на місяць (без накопичення).

5. Для отримання доступу до Internet більше встановленого ліміту (50 Мбайт) користувач може закупити в ксероцентрі N1 або N2 Internet-картку на 50 Мбайт (6 грн.) або 100 Мбайт (12 грн.) і поповнити свій рахунок.

6. Для поповнення рахунку необхідно: зайти на сторінку stg.kdtu.kr.ua на якій натиснути кнопку "ПОПОВНЕННЯ РАХУНКУ". На сторінці, що відкриється ввести в полі "Логин" логічне ім'я для якого буде поповнюватись рахунок, вказати дані з картки "Поповнення рахунку" - серію та номер й натиснути кнопку "Использовать". Рахунок поповнеться на вказану на карточці суму.

7. Кожен користувач може переглянути статистику своєї роботи в інтернеті. Для цього необхідно: зайти на сторінку stg.kdtu.kr.ua, натиснути кнопку "СТАТИСТИКА", вказати своє логічне ім'я і пароль, натиснути кнопку "Войти".

8. Пiсля змiни версiї серверу, важливим є регiстр лiтер в логiчному iменi користувача. Для правильної роботи необхiдно змiнити маленькi лiтери iнiцiалiв в власному логiчному iменi на великi.

Дії після реєстрації


  1. Перевірити у настройках "сетевого окружения" "шлюз по умолчанию", він повинен бути 10.10.10.254.
  2. Переписати з kdtumain(10.10.10.100) з папки inet_access 2 файла inetaccess.exe та inetaccess.ini - ці 2 файли повинні знаходитись в одній папці.
  3. Перевірити у настройках вашого WEB-браузера (Internet Explorer, Opera, Netscape), чи встановлений проксі, якщо встановлений - прибрати галочку "использовать прокси сервер для подключения LAN"
  4. Запустити програму inetaccess.exe, у вікні якої ввести в поле "имя" свій логін без пробілів і крапок і у полі пароль - ваш пароль, потім натиснути кнопку "подключиться". НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ!

 


вгору


Copyright © 2004-2020 IОЦ. e-mail: