КIРОВОГРАДСЬКИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ ТЕХНIЧНИЙ УНIВЕРСИТЕТ


 
Слово ректора
Освiта
Факультети
Наука
Абiтурiєнту
Студенту


ФАЕП
ФЕ
ФПЕМ
ФСГМ
МТФ
Кафедра ТМ
Кафедра МВС
Кафедра ОМТ
Кафедра МЛВ
Кафедра ПЗ
ФПСЗК
ФППС
Новини
Карта сайту


МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Надворний Борис Євдокимович
Декан факультету,
кандидат технічних наук, доцент

Механіко-технологічний факультет створений у 1962 році. Готує інженерів-механіків за спеціальностями: "Технологія машинобудування" (спеціалізація "Комп'ютерне проектування та виробництво в машинобудуванні"); "Металорізальні верстати та системи" (спеціалізація "Комп'ютерне проектування та дизайн верстатного обладнання"); "Обладнання ливарного виробництва" (спеціалізація "Комп'ютерне проектування ливарного виробництва"); "Обладнання для обробки металів тиском" (спеціалізація "Комп'ютерне проектування та інженерний моніторинг систем обробки металів тиском").

На факультеті навчається понад 400 студентів. Всі спеціальності факультету акредитовані за найвищим - ІV рівнем акредитації. Багатоступеневу систему на вчання забезпечують кафедри технології машинобудування; металорізальних верстатів та систем; обробки металів тиском; матеріалознавства та ливарного виробництва; фізичного виховання.

Кафедри факультету мають сучасну матеріальнотехнічну базу і високоваліфікований професорський склад, забезпечені новими науково-методичними розробками, підручниками, посібниками та сучасною комп'ютерною технікою.

^
вгору


Copyright c 2004 IОЦ. e-mail: