КIРОВОГРАДСЬКИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ ТЕХНIЧНИЙ УНIВЕРСИТЕТ


 
Слово ректора
Освiта
Факультети
Наука
Абiтурiєнту
Студенту


ФАЕП
ФЕ
ФПЕМ
ФСГМ
МТФ
Кафедра ТМ
Кафедра МВС
Кафедра ОМТ
Кафедра МЛВ
Кафедра ПЗ
ФПСЗК
ФППС
Новини
Карта сайту


КАФЕДРА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Організована в 1993 році для підготовки спеціалістів за спеціальністю "Системне програмування". З 1999 року започаткована підготовка за спеціальністю "Комп'ютерні системи та мережі".

За цей час був сформований працездатний науково-педагогічний колектив, створена достатня матеріально-технічна база, яка включає 6 спеціалізованих лабораторій. Сьогодні 30% викладачів кафедри - її випускники. Підготовку спеціалістів здійснюють 26 викладачів, з них 2 доктори наук, професори, 6 кандидатів наук, доцентів, 4 старших викладачі.

Студенти кафедри неодноразово займали призові місця на Всеукраїнських олімпіадах із фахових дисциплін. Науково- дослідна робота кафедри спрямована на нові комп'ютерні засоби та технології інформатизації суспільства. З 1999 року відкрита аспірантура. За результатами наукових досліджень підготовлено 2 кандидатські дисертації. Наукові розробки кафедри впроваджені на виробництві.

Значна частина студентів отримує робочу професію в технікумі КДТУ, який здійснює підготовку молодших спеціалістів за спорідненою спеціальністю.

Кафедра в рамках навчально-наукових комплексів тісно працює з кібернетико-технічним коледжем та Малою Академією Наук.

^
вгору


Copyright c 2004 IОЦ. e-mail: