КIРОВОГРАДСЬКИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ ТЕХНIЧНИЙ УНIВЕРСИТЕТ


 
Слово ректора
Освiта
Факультети
Наука
Абiтурiєнту
Студенту


ФАЕП
ФЕ
ФПЕМ
Кафедра ЕРМ
Кафедра БДМБ
Кафедра ДМПМ
Кафедра ВМФ
ФСГМ
МТФ
ФПСЗК
ФППС
Новини
Карта сайту


КАФЕДРА БУДІВЕЛЬНИХ, ДОРОЖНІХ МАШИН ТА БУДІВНИЦТВА

Створена у 1973 році. На кафедрі здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів і магістрів за спеціальностями "Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання", "Промислове та цивільне будівництво" та спеціалізацією "Технічна експертиза будівель і споруд, операції з нерухомістю". Підготовку фахівців проводять 16 викладачів - з них 1 кандидат технічних наук, професор, 9 кандидатів технічних наук, доцентів, 5 старших викладачів.

На кафедрі ведеться наукова робота щодо дослідження та розробки конструкцій робочих органів та технологічних процесів, які підвищують техніко-економічні показники будівельних і дорожніх машин, а також їх надійність та якість технічного обслуговування і ремонту.

Працюють випускники в державній службі автомобільних доріг України та її обласних підрозділах; на заводах підйомно-транспортних, будівельних дорожніх машин України; в місцевих та районних комунальних підприємствах з утримання шляхів; державній будівельній корпорації "Укрбуд"; асоціації "Кіровоградагрошляхбуд"; ВАТ "Кіровоградбудіндустрія"; концерні "Кіровоградбудінвест"; східному гірничо-збагачувальному комбінаті.

Кафедра дала путівку в життя багатьом видатним особистостям: Табалов О.М. - президент ВАТ "Кіровоградхлібопродукт"; Тітов Ю.О. - генеральний директор ВАТ "Гідросила"; Балан В.П. - голова Новоукраїнської районної адміністрації; Левченко М.Г. - директор ВАТ "Кіровоградбудіндустрія"; Шмідт В.В. - перший віце-президент корпорації "Кіровоградбудінвест"; Нестеренко М.П. - професор, декан факультету Полтавського національного технічного університету та інші.

^
вгору


Copyright c 2004 IОЦ. e-mail: